Ο Δήμαρχος Παλαιού Φαλήρου κ. Διονύσης Χατζηδάκης, ο Αντιδήμαρχος κ. Ιωάννης Φωστηρόπουλος και το Τμήμα Παιδείας, Κοινωνικής Αρωγής και Αθλητισμού σε συνεργασία με τον φορέα «50και Ελλάς» με στρατηγικό συνεργάτη την COSMOTE υλοποιούν το εκπαιδευτικό πρόγραμμα ¨ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟΝ ΨΗΦΙΑΚΟ ΚΟΣΜΟ» (Μαθήματα για τη χρήση τεχνολογιών αφής-τάμπλετ για άτομα άνω των 50).
Ολόκληρη η ανακοίνωση που εξέδωσε ο Δήμος Παλαιού Φαλήρου:
![](https://2.bp.blogspot.com/-Hg4NCOT1Yr8/Wqjv3O7DrjI/AAAAAAAAC5s/1gqPlHKuslY6m83jafG0B7AiXC8oaOfiACLcBGAs/s400/Capture.PNG) |
ΚΛΙΚ στην φωτο για μεγέθυνση |
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου